top of page

  У своїй відомій книзі «Серце віддаю дітям» Василь Сухомлинський писав: «Я не боюсь ще й ще раз говорити: турбота про здоров’я - це найважливіша праця вчителя, його святий обов’язок. Від життєрадісності, бадьорості дітей, від їх фізичного розвитку залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили і можливості».

 

  І справді, хто з батьків не хоче бачити свою дитину щасливою, здоровою, фізично розвиненою? Звичайно, всі. Але всі ми, батьки і вчителі, розуміємо, що самого бажання замало, що ми - не казкові Феї, які в змозі помахом чарівної палички виконати будь-яке бажання чи мрію. Ми усвідомлюємо, що формувати здоровий спосіб життя слід з раннього дитинства.

  Ідея здорового способу життя проходить у моїй педагогічній діяльності крізь усі навчальні предмети. Розглядаю здоров’я цілісно і багатовимірно - через фізичну, психічну, соціальну та духовну його складові.

  Вважаю своїм обов‘язком формувати у дітей: знання, вміння і навички безпечної поведінки;

здатність передбачати наслідки своїх вчинків, розвивати вміння прогнозувати можливість виникнення небезпеки, вчити самостійно приймати рішення; а також:

вчити жити у гармонії з природою, дбайливо ставитися до довкілля; створювати умови для формування творчої, духовно і фізично здорової особистості.

den_znaniy_edited

den_znaniy_edited

P2180195 - копия

P2180195 - копия

1453575560_shkola

1453575560_shkola

Рисунок20

Рисунок20

Рисунок6

Рисунок6

Даючи знання -

не  відбирай здоров'я

  Так говорили ще в Древньому Римі.

 

  Саме цей вислів я обрала кредом свого навчально-виховного процесу.

 

  Адже цей один із найгуманніших принципів освіти не втратив своєї актуальності і в наші дні.

  Бобир Ірина Анатоліївна

bottom of page